• https://www.facebook.com/gizmovet/?ref=pages_you_manage
  • https://www.instagram.com/?hl=tr

Hizmetlerimiz

Kliniğimizde koruyucu ve tedavici edici her tür hekimlik hizmeti yanısıra kuaför ve evcil dostlarımızın ihtiyacı olan mama ve malzemeler de bulunmaktadır.

 
TEŞHİS: Kliniğimizde bir hastalık ya da bozukluğun tanısını koymak için hastanın geçmişini ve yaşam koşullarını sizlerden aldığımız bilgilerle değerlendirir, fiziksel muayene ve gerekli ise çeşitli tahlil (kan ve idrar) ve tetkikleri (Röntgen, Ultrason) kullanarak sonuca gideriz. Tecrübeli hekim kadromuz ile kedi, köpek, kuş, balık ve egzotik hayvanların sağlık sorunlarının çözümüne yönelik hizmet vermekteyiz.


TEDAVİ: Fiziksel muayene ve tetkikler sonucunda tespit edilen rahatsızlığın düzeltilmesi ya da hastanın konforunun arttırılması için ilaç kullanımı, yoğun bakım ünitesi, operasyon hizmetlerimiz yanı sıra bu süreçte gözlem altında tutulabilecekleri hospitalizasyon ünitelerimiz mevcuttur.


AŞI: Koruyucu hekimliğin vazgeçilmez unsurlarından viral, bakteriyel, paraziter ve mikoplazmik hastalıklara karşı aşılamalar ve tedavi amaçlı hazır antiserum, antijen ve immunglobulinler kliniğimizde uygulanmaktadır. Aşılamanın düzenli olması ve herhangi bir aksama yaşanmaması için hasta takip programımız ile sizin yerinize biz takip ediyoruz ve size mesajla bilgilendirme yapıyoruz. 


OPERASYON: Kliniğimizden her tür yumuşak doku (kısırlaştırma, fıtık, tümör, göz ve göz kapakları sorunları vb) ve kemik ameliyatları konusunda hizmet alınabilmektedir.


TAHLİL: Kliniğimizde muayenesi yapılan hastaların, şüphe edilen hastalıklarının tespitine yardımcı olacak her tür kan (tam kan sayımı ve biyokimya), idrar ve dışkı analizleri yapılmaktadır. Ayrıca acil durumlar ve operasyon öncesi hastanın genel sağlık durumunun tespiti amacıyla veteriner hızlı test kitleri kullanılmaktadır.


YARDIMCI TETKİKLER: Hastalıkların teşhisi ve ilerleyişi konusunda röntgen ve ultrason muayenelerimiz tanımızın kesinleşmesinde bizlere yardımcı olmaktadır.


MİKROÇİP: Kedi ve köpeklerimize dünyanın her yerinde tanınan elektronik kimlik sahibi olmasını sağlayan, deri altına yerleştirilebilen ve zarar vermeyen çipleri kolaylıkla uygulamakta ve çip okuyucumuz ile tespit etmekteyiz. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Petvet sistemini kullanmaktayız.


KUAFÖR: Sevimli dostlarımız olan kedi, köpek, kuş ve egzotik hayvanların düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır. Kliniğimizde kedi ve köpeklerimiz için tırnak kesimi, tarama, banyo, traş hizmetleri yanısıra kuşlar için gaga ve tırnak bakımı, egzotik hayvanlar için tırnak bakımı ile türe göre banyo ve tarama hizmetleri sunulmaktadır.


PETSHOP: Kliniğimizden sağlık hizmetleri yanı sıra kedi, köpek, kuş ve egzotik dostlarınızın ihtiyacı olacak her türlü bakım ve beslenme ürünleri ile çeşitli aksesuarlarını bulabilirsiniz.