• https://www.facebook.com/gizmovet/?ref=pages_you_manage
  • https://www.instagram.com/?hl=tr

Hakkımızda


GİZMOVET
, Veteriner Hekim olan bizlerin, elele vererek kurduğumuz bir veteriner muayenehanesidir. 


Kliniğimiz adını Pekingese ırkı GİZMO adlı köpeğimizden almaktadır.   


Vizyonumuz; hem sevimli dostlarımız hem de hasta sahiplerimiz için bütün imkanlarımızı kaliteli şekilde hizmetlerine sunmak ve aile, dostluk ortamı içinde örnek bir muayenehane olmaktır.


Veteriner Hekim Dr. Müjgan Çevik Aksay;   

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2001 mezunuyum. Hayvan hastanesi ve veteriner kliniklerinde 4 yıl boyunca tecrübe edindikten sonra 2005’te eşimle beraber Gizmovet Veteriner Muayenehanesi’ni kurduk ve mesleğime burada devam etmekteyim. İ.Ü. Cerrahpaşa Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji alanında doktoramı tamamlayarak, 2009 yılında 'doktor' ünvanını kazandım. Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan 2021 Mayıs ayında 'Uzman Veteriner Hekim' ünvanı ve belgesini aldım. Mesleki risklere müdahale yeteneği kazanma amacıyla İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği önlisans programını 2021 Temmuz ayında 'Yüksek Onur Öğrencisi' derecesiyle bitirdim. Ayrıca Riccon Academy ve Ademer Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen fitoterapi (Sertifika 2021 Ağustos) ve naturapati (Sertifika 2021 Eylül) eğitimleri aldım. Modern tedaviler yanında hastalarıma özel reçete diyetler düzenleme ve yardımcı tedavi yöntemlerini de kullanarak faydalı olmaya çalışıyorum. Ayrıca özel üniversitelerde farmakoloji ve toksikoloji öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım.

Veteriner Hekim Hüseyin Aksay;   

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2001 mezunuyum. Okuldan mezun olduktan sonra askerlik görevimi tamamlayarak bir ilaç sektöründe iş hayatına başladım, bölge müdürlüğü pozisyonunda ilaç  sektöründen ayrıldım. Şu anda mesleğimi Gizmovet’te icra etmekteyim. Mesleki riskleri daha erken farketme ve müdahale etmek amacıyla İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi almaktayım. Nutrasötikler, veteriner kozmetik ürünler ve fitoterapi özel ilgi alanlarım olup muayenehanemizin işletme kısmı ile de ilgilenmekteyim.


Mesleğimize olan saygımız ve sevimli dostlarımıza olan sevgimiz, mesleki kurs, seminer ve kongreleri takip etmemize, güncel bilgileri kaçırmadan kendimizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.