• https://www.facebook.com/gizmovet/?ref=pages_you_manage
  • https://www.instagram.com/?hl=tr

Hakkımızda


GİZMOVET
, Veteriner Hekim olan bizlerin, elele vererek kurduğumuz bir veteriner muayenehanesidir. 


Kliniğimiz adını Pekingese ırkı GİZMO adlı köpeğimizden almaktadır.   


Vizyonumuz; hem sevimli dostlarımız hem de hasta sahiplerimiz için bütün imkanlarımızı kaliteli şekilde hizmetlerine sunmak ve aile, dostluk ortamı içinde örnek bir muayenehane olmaktır.


Veteriner Hekim Dr. Müjgan Çevik Aksay;   

2001 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. 4 yıl boyunca hayvan hastanesi ve veteriner kliniklerinde tecrübe edindikten sonra 2005’ te eşimle beraber Gizmovet Veteriner Muayenehanesi’ ni kurduk ve mesleğime burada devam etmekteyim. Ayrıca İ.Ü. Veteriner Fak. Farmakoloji ve Toksikoloji Ab Dalında doktoramı tamamlayarak, 2009 yılında doktor ünvanı aldım.

Veteriner Hekim Hüseyin Aksay;   

2001 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Okuldan mezun olduktan sonra askerlik görevimi tamamlayarak bir ilaç sektöründe iş hayatına başladım, bölge müdürlüğü pozisyonunda ilaç  sektöründen ayrıldım. Şu anda mesleğimi Gizmovet’ te icra etmekteyim. 


Mesleğimize olan saygımız ve sevimli dostlarımıza olan sevgimiz, mesleki kurs, seminer ve kongreleri takip etmemize, güncel bilgileri kaçırmadan kendimizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.